METALLICA & SYMPHONY

TRIBUTE SHOW

3/11, МЦКМ Жовтневий Палац

До концерту залишилось:

Днів

 Годин

  Хвилин

Секунд

До концерту залишилось:

Днів

 Годин

  Хвилин

Секунд

Хто такі Scream Inc?

Понад 3 з половиною мільйони переглядів на YouTube

Широка географія концертів. На рахунку понад 15 країн Європи та СНД.

Десятки тисяч задоволених людей, відвідавших концерти Scream Inc!

Київський гурт Scream Inc. існує з 2008 року, і за весь час існування зарекомендував себе як один з найкращих Metallica-трибьют гуртів.

scream_inc1
 
scream_inc2

До того ж, вони перші, хто повністю відтворив концерт Metallica 1999 року з оркестром. Шоу настільки сподобалося людям, що METALLICA&SYMPHONY Tribute Show вже більше 3 років збирає аншлаги не тільки в Україні, а й в Європі.

 

Нині гурт активно гастролює по Європі, збираючи повні зали, здобуваючи нових фанатів та шанувальників.

scream_inc3
 

Що таке METALLICA&SYMPHONY Tribute Show?

Це своєрідна "реінкарнація" оригінального концерту Metallica S&M 1999 року із симфонічним оркестром Сан-Франциско. Якщо ви введете в YouTube "Metallica S&M", то побачите, що під кожною пісньою з цього концерту по декілька мільйонів переглядів (а в деяких - десятки мільйонів)! Це унікальний концерт, котрий сама Metallica зіграла лише один раз за всю історію. Але київський триб'ют-гурт Scream Inc неймовірними зусиллями та коштами відтворив цей концерт у всіх деталях і дав можливість наживо почути легендарні хіти Metallica із симфонічним оркестром!

 
S&M_cover

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЦЕЙ КОНЦЕРТ?

Metallica – гурт поколінь. Мало хто може сказати, що не виріс на цій музиці. Але навіть якщо це не про вас, почути її наживо – особлива прерогатива.
 
metallica_logo
 
 
scream_inc_logo

Scream Inc – дійсно якісний триб’ют колектив. Його оцінили не тільки фанати Metallica, а й сам Джеймс Хетфілд був вражений професіоналізмом гурту.

 

Оркестрові аранжування готувались штабом композиторів, щоб повністю відтворити музику, написану геніальним Майклом Кейменом. Це не просто концерт за участю оркестру, -а справжня історична реконструкція концерту Metallica 1999 року в Сан-Франциско.

 
S&M_notes
 
 

Програма концерту повністю оновлена.
Також прозвучить нова пісня, котрої не було навіть в оригінальному виконанні. Тонна світла, звуку та людино-годин вкладені в неперевершеність цього шоу!

 
Перегляньте ці відео
 

For Whom The Bell Tolls

Nothing Else Matters

No Leaf Clover

Пройдіть невеликий тест, і ми зможемо підібрати найкращі місця згідно ваших вподобань!

Шаг 1 /
Пройти тест
screaminc_ticket

Квитки можна придбати у всіх касах Києва!

 

3 листопада
МЦКМ Жовтневий Палац


METALLICA&SYMPHONY 
TRIBUTE SHOW